Návod Fotokniha Party

Fotokniha Party je pro Vás připravena jako vzorová pro fototiskovinu 01-VST kniha velká, tvrdé potištěné desky.

Jestliže se Vám líbí podoba vzorové fotoknihy Party, můžete si ji stáhnout ze stránky Šablony, nainstalovat do Vašeho AlbumMakeru a naplnit Vašimi fotografiemi, popřípadě upravit.

Pojďme se tedy podívat, jak jsme tuto vzorovou fotoknihu sestavovali.
Začneme tvorbou titulní strany fotoknihy. V nabídce pozadí vybereme „uživatelská barva“ a nastavíme požadovaný odstín. Doporučujeme tuto barvu uložit, budeme ji ještě potřebovat. Nyní vložíme klipart „bublina3“ ze skupiny „všeobecné“ a v nabídce „efekty“, podnabídka „zvláštní efekty“ mu přidělíme opacitu 83%. Klipart upravíme do požadované velikosti a několikrát nakopírujeme. (Použijeme zkratku - označit, Ctrl+C, odznačit, Ctrl+V) Jeden klipart „bublina3“ necháme bez přidělené opacity. Znovu jej nakopírujeme, hodně zvětšíme a umístíme do levého rohu. Aplikujeme na něj masku „M20“.  Nyní vložíme klipart „psaný text“ ze skupiny „romantic“, přidělíme mu opacitu 25% a masku „M25“. Zvětšíme a natočíme do požadované polohy.  Vložíme fotografii a aplikujeme na ni masku „M73“. Nyní vše dozdobíme kliparty „kytička“ a „linie“ ze skupiny „romantic“.

Na následující stránce fotoknihy opět zvolíme barvu pozadí, použité kliparty zkopírujeme z titulní strany a vložíme fotografie. Pro menší fotografie použijeme rám „R28“. 

Postup pro další dvoustranu fotoknihy je stejný, vyjímku představuje maska „M31“, která je aplikovaná na vložené fotografie.

 
 

Pro dvoustranu 4-5 zvolíme barvu pozadí a vložíme klipart „rectangle gray“ ze skupiny „geometrické tvary“.  Tomuto klipartu přidělíme opacitu 63. V poli opacita odškrtneme políčko průhlednost, což nám umožní přidělit i barvu, která bude skrze klipart prosvítat. Zvolíme bílou. Na klipart ještě aplikujeme masku „M20“. Zkopírujeme a upravíme do požadovaných rozměrů. Vložíme fotografii, nastavíme jí funkci „plná barva rámu“ z nabídky „rámy“, vybereme barvu a zvolíme tloušťku 0,5.  Na další vloženou fotografii použijeme masku „M25“. Stránku dotvoříme pomocí výše popsaných postupů a dozdobíme kliparty ze skupiny „romantic“.

 

Postup pro následující stránky je stejný, měli bychom si vystačit s kopírováním a změnou velikostí, popř. změnou barvy pozadí. Nechte se inspirovat... 


 

Když Vás bude práce s AlbumMakerem bavit, budeme rádi....
Váš tým TiskProRadost

 


Aktuality

Ukončení podpory AlbumMakeru

> ukončení podpory AlbumMakeru


Dnes je 21. dubna, svátek má dle Příjmenáře Ondráček > vyhledat
Rádi vám pomůžeme:
261 220 107po-pá 9.00-17.00, podpora@TiskProRadost.cz
tiskproradost.cz

2019 © TiskProRadost.cz