Fotokalendář pro obce

Fotokalendáře pro obce

Obecní fotokalendáře jsou v poslední době velmi oblíbené. Fotokalendář můžete použít pro prezentaci obce a jejích úspěchů, stejně tak jako je fotokalendář hezký dárek pro sponzory a partnery obecních akcí.

Jak sestavit fotokalendář

Fotokalendáře /fotoknihy/, si jednoduše sestavíte z Vašich vlastních fotografií v programu AlbumMaker, který je na našich stránkách ke stažení zdarma. Jak je práce s AlbumMakerem jednoduchá si můžete prohlédnout v rychlém návodu pro AlbumMaker. Fototiskovinu pak objednáte přes objednávkový formulář v AlbumMakeru.

Použití šablon

Při sestavování fototiskoviny můžete použít našich šablon /v kalendářových šablonách jsou už vysazená kalendária/, ty pak dál můžete upravovat dle Vašich představ.

Minimální množství a ceny

Výhodou nabídky fotokalendářů v rámci projektu TiskProRadost je možnost objednání fotokalendářů už od 1 kusu, takže můžete objednávku přizpůsobit přesně potřebám velikosti obce.

Ceny fotokalendářů najdete v ceníku fotokalendářů.
Množstevní slevy při objednávce více kusů najdete v tabulce množstevních slev.

Ukázky a inspirace

Pro inspiraci si můžete prohlédnout některé vybrané kalendářové šablony v galerii tohoto článku.

V sekci Ukázky si můžete prohlédnout další šablony fotokalendářů i fotoknih, většinu z nich si můžete i stáhnout v rubrice Šablony a doinstalovat do Vašeho AlbumMakeru.

Individuální zakázky na fotokalendáře

Vaše speciální požadavky Vám rádi zpracujeme jako individuální zakázku, kontaktujte nás, prosíme, na TiskProRadost@PrintPoint.cz


Aktuality

Ukončení podpory AlbumMakeru

> ukončení podpory AlbumMakeru


Dnes je 5. března, svátek má dle Příjmenáře Malý > vyhledat
Rádi vám pomůžeme:
261 220 107po-pá 9.00-17.00, podpora@TiskProRadost.cz
tiskproradost.cz

2019 © TiskProRadost.cz