O nás

O nás - týmu TiskProRadost

Vážení zákazníci,
je to už 14 let, co se pohybujeme na poli tisku a jeho přípravy. Naše služby jsme po celou dobu nabízeli firemním zákazníkům pro jejich reklamní aktivity. Ale vždy před Vánoci, nebo před narozeninami našich blízkých jsme zasedali k počítačům a sami vytvářeli různá fotoalba, tabla, kalendáře, diáře a podobné drobnosti, které měli jedno společné - fotografie, které připomínaly společné zážitky s rodinou, dětmi, domácími mazlíčky, kamarády a jejich neopakovatelnou atmosféru.

Obdarovaní měli z dárků velkou radost a protože se po roce vždy ujišťují, jestli zase bude kalendář, nebo nějaká ta fotoknížka, vypadá to, že radost není předstíraná jako při rozbalení dárku pod stromečkem, kdy následuje veselé "jééé tyhle ponožky jsme si vždycky přál, to jsem rád, že jsem je dostal ..." .

Proto jsme se rozhodli nabídnout tyto možnosti i Vám všem, kteří nemáte možnost /nebo čas/ sednout k počítači a připravit v profesionálním programu podklady pro vytištění Vašich osobních dárků. Na našich stránkách si můžete stáhnout zdarma software AlbumMaker, který Vám umožní jednoduše a rychle vytvořit jedinečný dárek z Vašich fotografií.

Tiskneme PRO RADOST, doufáme, že z toho budete mít RADOST.

Hodně štěstí a radosti Vám přeje

Tým TiskProRadost


Aktuality

Ukončení podpory AlbumMakeru

> ukončení podpory AlbumMakeru


Dnes je 5. března, svátek má dle Příjmenáře Malý > vyhledat
Rádi vám pomůžeme:
261 220 107po-pá 9.00-17.00, podpora@TiskProRadost.cz
tiskproradost.cz

2019 © TiskProRadost.cz