9. Jak nainstalovat novou tiskovinu do AlbumMakeru, třeba kalendář?

9. Jak nainstalovat novou tiskovinu do AlbumMakeru, třeba kalendář?

Jestliže máte stažený a nainstalovaný AlbumMaker z doby, kdy ještě nabyla jeho součástí nabídka kalendářů, můžete zvolit jednu z variant doplnění:

  1. stáhněte nejnovější verzi AlbumMakeru, odinstalujte starý a nainstalujte nový. Jestliže jste původní AlbumMaker nainstalovali do předdefinovaných složek /velice doporučujeme/, a nový AlbumMaker nainstalujete také do složek, které Vám nabídne AlbumMaker, zůstanou Vám Vaše udělané fotoknihy ve Vašem AlbumMakeru. Pozor, budete muset znovu zadat Váš instalační kód!

  2. stáhněte si .exe soubor s novou tiskovinou a poklepejte na stažený soubor /AlbumMaker musí být při této akci vypnutý/. Tím se Vám do AlbumMakeru doinstaluje možnost zvolit při zakládání alba novou možnost /například kalendář/.

POZOR - je třeba rozlišovat mezi novou tiskovinou /nabízí Vám rozšířit možnosti AlbumMakeru který umí například jen fotoknihy o volbu kalendářů/ a novou šablonou, což je například pro už nainstalovanou tiskovinu kalendáře nový druh, vzhled kalendářů /tzv. vzorový kalendář/.


Aktuality

Ukončení podpory AlbumMakeru

> ukončení podpory AlbumMakeru


Dnes je 5. března, svátek má dle Příjmenáře Malý > vyhledat
Rádi vám pomůžeme:
261 220 107po-pá 9.00-17.00, podpora@TiskProRadost.cz
tiskproradost.cz

2019 © TiskProRadost.cz